EASY WHELP

Kód: T032
329 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta

Easy-whelp je doplněk stravy napomáhající snadnému průběhu porodu, snadnější laktaci a zvýšení vitality štěňat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Easy-whelp je doplněk stravy napomáhající snadnému průběhu porodu, snadnější laktaci a zvýšení vitality štěňat. Mnoho chovatelů tento přípravek velmi doporučuje na základě svých zkušeností s bezproblémovým a hladkým porodem.

Při porodu i po něm se můžete setkat s mnoha problémy včetně eklampsie, mastitidy (zánět mléčné žlázy), metritidy (zánět dělohy), úmrtí štěněte  (syndrom vybledlého štěněte),  dlouhotrvajícího porodu, bakteriálního onemocnění a mnoho dalších. Pokud se porod protahuje, je pravděpodobnější, že dojde k infekci dělohy, což zvyšuje riziko mrtvě narozených a slabých štěňat. 

Pokud bychom dokázali podpořit ideální porod, je vysoká pravděpodobnost, že budeme mít:

1) rychlejší porod,

2) méně onemocnění,

3) vyšší procento silných, životaschopných štěňat,

4) méně neklidná fena lehčeji přijme svá štěňata a začnete je krmit,

5) rychlé zotavení dělohy, menší pravděpodobnost zánětů.

Easy Whelp je kompletní 20 denní kůra. Používáme ho 10 dní před očekávaným porodem a 10 dní po něm. Vhodný je i v kombinaci s naším přípravkem „Raspberry leaf“.

Dávkování: 2 čajové lžičky do krmení denně po dobu 20 dnů, 10 dní před předpokládaným porodem a následně 10 dní po porodu.

 

 

SLOŽENÍ: kalcium, glukonát vápenatý, lactobac (Enteroccus Faecium E1707), rozpustná laktóza, arabská guma, hnědá mořská řasa (kelpa).

DOPLŇKY: hroznový cukr (glukóza).

 

BALENÍ: 200g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: